1
/
af
2
Rhomberg
Indgraveret armbånd 750/18K hvidguld 12-14 cm
Indgraveret armbånd 750/18K hvidguld 12-14 cm
Normalpris
7.920,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
7.920,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Bæredygtigt fremstillet af certificeret guld ( Green Gold )
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Længden kan justeres op til 14 cm
- Gratis fragt
Elegant baby gravurarmbånd i 750 hvidguld. Dette fine kædearmbånd er perfekt som dåbsgave eller til at mindes små øjeblikke. Den blanke plade kan personligt graveres med navn eller dato, hvilket gør det til en unik og varig gave til din lille skat.
| Ordrenummer | 561275 |
| Brede | 2 mm |
| Enhed | Stk |
| Fair Trade | Green Gold |
| Længde justerbar op til | 14 cm |
| Materiale | 750/18K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 1.1 mm |
| Målgruppe | Baby |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | diamantbelagt |
| Type af smykker | Indgraveret armbånd |
Share
