1
/
af
1
Rhomberg
Vedhæng Sølv rhodineret
Vedhæng Sølv rhodineret
Normalpris
312,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
312,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Fint sølv med prægning 925
- Øjens indvendige diameter er 2.0 mm
Elegant damemedaljon i sølv formet som bogstavet "A". Perfekt til personlig stil eller som en meningsfuld gave. Smykket er enkelt, tidløst og nemt at kombinere med andre smykker. En smuk detalje, der tilføjer et unikt præg til ethvert look.
| Ordrenummer | 544504 |
| Anhængerøse | 2.0 mm |
| Belægning | rhodineret |
| Brede | 9 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | Sølv |
| Materiale tykkelse | 2.6 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Type af smykker | Vedhæng |
Share
