1
/
af
1
Rhomberg
Vedhæng 750/18K hvidguld Skytsengel Ø8 mm
Vedhæng 750/18K hvidguld Skytsengel Ø8 mm
Normalpris
1.192,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
1.192,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Austria
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Øjens indvendige diameter er 4.0 mm
- Diameteren er 8 mm
- Gratis fragt
Fin babyvedhæng i 750 hvidguld med et smukt motiv af en beskyttelsesengel. Perfekt som gave til den nyfødte eller som et særligt minde. Elegant og tidløst design, der passer til alle halskæder og kan bæres hver dag. En symbolsk gestus af kærlighed og beskyttelse.
| Ordrenummer | 526794 |
| Anhængerøse | 4.0 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K hvidguld |
| Målgruppe | Baby |
| Oprindelse | Made in Austria |
| Type af smykker | Vedhæng |
Share
