1
/
af
1
Rhomberg
Vedhæng 750/18K guld Ethjulet cykel
Vedhæng 750/18K guld Ethjulet cykel
Normalpris
3.840,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
3.840,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Øjens indvendige diameter er 3.0 mm
- Gratis fragt
Elegant herrevedhæng formet som et enhjulet cykelhjul i 750 gult guld med detaljer i hvidguld. Perfekt til den sports- og cykelentusiast, der ønsker et unikt og stilfuldt smykke med personlighed. Robust og tidløst design til dagligt brug eller særlige lejligheder.
| Ordrenummer | 526141 |
| Anhængerøse | 3.0 mm |
| Brede | 20 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K guld |
| Målgruppe | Mænd |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Vedhæng |
Share
