1
/
af
1
Rhomberg
Vedhæng 375/9K guld afsnit
Vedhæng 375/9K guld afsnit
Normalpris
1.872,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
1.872,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Øjens indvendige diameter er 5.0 mm
- Gratis fragt
Elegant vedhæng i 375 guldbelagt guld formet som et paragraftegn. Perfekt til jurastuderende eller fagfolk, der ønsker at bære et symbol på retfærdighed og lov. Stilrent design, der passer til både hverdag og festlige lejligheder. En unik gaveidé.
| Ordrenummer | 521241 |
| Anhængerøse | 5.0 mm |
| Brede | 7 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1.2 mm |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Vedhæng |
Share
