1
/
af
3
Rhomberg
Solitaire ring 375/9K hvidguld Zirconia Ø4 mm
Solitaire ring 375/9K hvidguld Zirconia Ø4 mm
Normalpris
3.120,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
3.120,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med funklende zirconia
- Ringbredden er 2 mm
- Diameteren er 4 mm
- Gratis fragt
Elegant damesolitærring i 375 hvidguld med funklende zirkonia. En tidløs og klassisk ring, der passer til enhver lejlighed og tilføjer et strejf af glans og finesse til din stil. Perfekt som gave eller til dig selv.
| Ordrenummer | 569581 |
| Diameter | 4 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 0.8 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Ring bredde | 2 mm |
| Sten | Zirconia |
| Type af smykker | Solitaire ring |
Share
