1
/
af
4
Rhomberg
Ringe 950 platin Akvamarin 4 mm
Ringe 950 platin Akvamarin 4 mm
Normalpris
27.920,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
27.920,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Platin er et ædelmetal med stor hårdhed og tæthed
- Ringbredden er 7 mm
- Gratis fragt
Elegant damefingerring i 950 platin med en smuk, rund akvamarin som midtpunkt. Ringens brede design kombinerer polerede og børstede overflader for et unikt og stilfuldt look. Perfekt til hverdag eller særlige lejligheder. En tidløs klassiker til din smykkesamling.
| Ordrenummer | 613351 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 950 platin |
| Materiale tykkelse | 1.2 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | matteret/poleret |
| Ring bredde | 7 mm |
| Sten | Akvamarin 4 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
