1
/
af
1
Rhomberg
Ringe 750/18K hvidguld, 750/18K rødguld Diamant 0.06 ct, w-si
Ringe 750/18K hvidguld, 750/18K rødguld Diamant 0.06 ct, w-si
Normalpris
9.520,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
9.520,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med en funklende diamant i w-si kvalitet
- Ringbredden er 5.5 mm
- Gratis fragt
Smuk damefingerring i 750 hvide- og rødguld med en funklende diamant i midten. Elegant og tidløst design, der passer perfekt til enhver lejlighed. En unik kombination af to farver guld for et sofistikeret og moderne look.
| Ordrenummer | 546277 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 1.1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 5.5 mm |
| Sten | Diamant 0.06 ct, w-si |
| Type af smykker | Ringe |
Share
