1
/
af
5
Rhomberg
Ringe 750/18K guld Peridot
Ringe 750/18K guld Peridot
Normalpris
11.520,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
11.520,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 2 mm
- Gratis fragt
Elegant damefingerring i 750 gult guld med en smuk rund peridot som centersten. Den fine peridot giver ringen en frisk, grøn glans, der passer perfekt til enhver lejlighed. Enkel og tidløs design, der fremhæver både personlighed og stil.
| Ordrenummer | 594973 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 1.4 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 2 mm |
| Sten | Peridot |
| Type af smykker | Ringe |
Share
