1
/
af
4
Rhomberg
Ringe 750/18K guld Peridot
Ringe 750/18K guld Peridot
Normalpris
8.720,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
8.720,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 2 mm
- Gratis fragt
Elegant damefingerings i 750 gult guld med en smuk, rund peridot-sten. Ringen kombinerer klassisk design med den frisk grønne farve fra peridoten, hvilket gør den perfekt til både hverdag og fest. Et tidløst og sofistikeret smykke til enhver lejlighed.
| Ordrenummer | 590859 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 1.2 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 2 mm |
| Sten | Peridot |
| Type af smykker | Ringe |
Share
