1
/
af
2
Rhomberg
Ringe 750/18K guld Ferskvands kulturperle hvid, 8 mm
Ringe 750/18K guld Ferskvands kulturperle hvid, 8 mm
Normalpris
5.120,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
5.120,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Italy
- Lavet af genbrugt guld
- Med glitrende Ferskvands kulturperle
- Perlens diameter er 8 mm
- Ringbredden er 1.5 mm
- Gratis fragt
Elegant dames ring i 18 karat guld med en smuk ferskvandskulturperle. Denne tidløse ring kombinerer klassisk design og naturlig skønhed, perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder. En enkel og stilfuld tilføjelse til din smykkesamling.
| Ordrenummer | 590575 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 0.8 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Italy |
| Overflade | poleret |
| Perler | Ferskvands kulturperle hvid, 8 mm |
| Ring bredde | 1.5 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
