1
/
af
2
Rhomberg
Ringe 750/18K guld Ferskvands kulturperle hvid, 5 mm
Ringe 750/18K guld Ferskvands kulturperle hvid, 5 mm
Normalpris
2.960,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.960,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Italy
- Lavet af genbrugt guld
- Med glitrende Ferskvands kulturperle
- Perlens diameter er 5 mm
- Ringbredden er 1.5 mm
- Gratis fragt
Elegant damefingerring i 750 gult guld med en smuk sølvhvid ferskvandsperle. Enkel og tidløs design, perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder. En klassiker, der tilføjer et sofistikeret touch til enhver stil.
| Ordrenummer | 590572 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 0.8 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Italy |
| Overflade | poleret |
| Perler | Ferskvands kulturperle hvid, 5 mm |
| Ring bredde | 1.5 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
