1
/
af
2
Rhomberg
Ringe 750/18K guld Diamant 0.10 ct, 10 Sten , w-si
Ringe 750/18K guld Diamant 0.10 ct, 10 Sten , w-si
Normalpris
6.160,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
6.160,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med 10 funklende diamanter i w-si kvalitet
- Ringbredden er 3 mm
- Gratis fragt
Elegant dames ring i 750 gult guld med en række funklende diamanter. Perfekt til både hverdag og fest, der tilføjer et strejf af luksus og tidløs skønhed til din smykkesamling. En klassisk og sofistikeret tilføjelse til enhver stil.
| Ordrenummer | 596089 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 1.1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 3 mm |
| Sten | Diamant 0.10 ct, 10 Sten , w-si |
| Type af smykker | Ringe |
Share
