1
/
af
4
LE CARRÉ
Ringe 750/18K guld Diamant 0.03 ct, 3 Sten , w-si, Ametyst
Ringe 750/18K guld Diamant 0.03 ct, 3 Sten , w-si, Ametyst
Normalpris
4.792,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
4.792,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med 3 funklende diamanter i w-si kvalitet
- Ringbredden er 1 mm
- Gratis fragt
Elegants og feminint ringdesign i 750 guldd med en oval ametyst og to skinnende diamanter. Perfekt til damer, der ønsker et unikt og tidløst smykke, der både udstråler luksus og delikat finesse. En smuk kombination af ædelstene og ægte guld.
| Ordrenummer | 605669 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Mærke | LE CARRÉ |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 1 mm |
| Sten | Diamant 0.03 ct, 3 Sten , w-si Ametyst |
| Type af smykker | Ringe |
Share
