1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 585/14K guld Zirconia Ø8 mm
Ringe 585/14K guld Zirconia Ø8 mm
Normalpris
4.480,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
4.480,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Med funklende zirconia
- Ringbredden er 2 mm
- Diameteren er 8 mm
- Gratis fragt
Smuk dame fingerring i 585 guldbelægning med funklende zirkonia sten. Perfekt til hverdag og fest, giver et elegant touch til ethvert outfit. En tidløs klassiker, der kombinerer kvalitet og skønhed i ét smykke. Ideel som gave eller til dig selv.
| Ordrenummer | 597473 |
| Diameter | 8 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14K guld |
| Materiale tykkelse | 1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 2 mm |
| Sten | Zirconia |
| Type af smykker | Ringe |
Share
