1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 585/14K guld Zirconia blå
Ringe 585/14K guld Zirconia blå
Normalpris
3.840,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
3.840,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Italy
- Lavet af genbrugt guld
- Med funklende zirconia
- Ringbredden er 2 mm
- Gratis fragt
Elegant damesring i 585 guldbelagt med en smuk, blå zirkonia i ovalt snit. Designet kombinerer tidløs skønhed med moderne enkelhed, perfekt til både hverdag og fest. En glimrende gaveidé til hende, der elsker sofistikeret og klassisk smykke.
| Ordrenummer | 607179 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14K guld |
| Materiale tykkelse | 1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Italy |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 2 mm |
| Sten | Zirconia blå |
| Type af smykker | Ringe |
Share
