1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 585/14K guld Uendelighed
Ringe 585/14K guld Uendelighed
Normalpris
2.352,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.352,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Italy
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 1.5 mm
- Gratis fragt
Elegant dame ring i 585 guldbelagt guld med et tidløst infinity-symbol. Den unikke perle-dekorerede ring udstråler stil og evighed, perfekt som gave eller til dagligt brug. Let og komfortabel, et smukt accessorie til enhver lejlighed.
| Ordrenummer | 607198 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14K guld |
| Materiale tykkelse | 1.1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Italy |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 1.5 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
