1
/
af
2
Rhomberg
Ringe 585/14K guld stjerne
Ringe 585/14K guld stjerne
Normalpris
2.352,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.352,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Italy
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 1.5 mm
- Gratis fragt
Smuk damefingerring i 585 guldbelagt sterlingsølv med et elegant stjernedesign. Ringens delikate perleformede bånd og den polerede stjerne gør den til et tidløst smykke, der passer perfekt til både hverdag og fest. Enkle linjer med feminine detaljer.
| Ordrenummer | 607197 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14K guld |
| Materiale tykkelse | 1.1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Italy |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 1.5 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
