1
/
af
4
Rhomberg
Ringe 585/14K guld Rubin 0.49 ct, Diamant 0.12 ct, 12 Sten , w-vsi
Ringe 585/14K guld Rubin 0.49 ct, Diamant 0.12 ct, 12 Sten , w-vsi
Normalpris
5.440,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
5.440,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med 12 funklende diamanter i w-vsi kvalitet
- Ringbredden er 1.5 mm
- Gratis fragt
Elegant damefinger-ring i 585 gult guld med en smuk rund rubin i midten, omkranset af funklende diamanter. Perfekt til særlige lejligheder eller som en skinnende hverdagsdetalje, der understreger din feminine stil med tidløs elegance.
| Ordrenummer | 611091 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14K guld |
| Materiale tykkelse | 1.5 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 1.5 mm |
| Sten | Rubin 0.49 ct Diamant 0.12 ct, 12 Sten , w-vsi |
| Type af smykker | Ringe |
Share
