1
/
af
2
Rhomberg
Ringe 585/14K guld Diamant 0.05 ct, w-si
Ringe 585/14K guld Diamant 0.05 ct, w-si
Normalpris
6.720,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
6.720,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med en funklende diamant i w-si kvalitet
- Ringbredden er 1 mm
- Gratis fragt
Elegant damefinger ring i 585 gult guld med en smuk diamantring. Den unikke, moderne design skaber et tidløst look, perfekt til både hverdag og særlige lejligheder. En strålende gaveidé, der kombinerer enkelhed med luksus og kvalitet.
| Ordrenummer | 591960 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14K guld |
| Materiale tykkelse | 1.1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 1 mm |
| Sten | Diamant 0.05 ct, w-si |
| Type af smykker | Ringe |
Share
