1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 585/14K guld
Ringe 585/14K guld
Normalpris
8.720,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
8.720,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 3.5 mm
- Gratis fragt
Elegant dames ring i 585 gult guld med et unikt flettet design langs kanten. Denne tidløse og sofistikerede fingerring passer perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder. En smuk gaveidé til hende, der elsker klassisk og stilfuldt smykkeudtryk.
| Ordrenummer | 613344 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14K guld |
| Materiale tykkelse | 1.3 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | ismat |
| Ring bredde | 3.5 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
