1
/
af
2
Rhomberg
Ringe 375/9K guld Zirconia tofarvet
Ringe 375/9K guld Zirconia tofarvet
Normalpris
2.720,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.720,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med funklende zirconia
- Ringbredden er 6 mm
- Gratis fragt
Elegant damefinger ring i 375 guldbelagt guld med funklende zirkonia sten. Designet med krydsede linjer, der giver et sofistikeret og tidløst udtryk. Perfekt som gave eller til at forkæle dig selv med en klassisk og glitrende accessory.
| Ordrenummer | 600953 |
| Belægning | tofarvet |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 6 mm |
| Sten | Zirconia |
| Type af smykker | Ringe |
Share
