1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 375/9K guld Zirconia 7 Sten Ø5.5 mm
Ringe 375/9K guld Zirconia 7 Sten Ø5.5 mm
Normalpris
2.352,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.352,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med 7 funklende zirkoner
- Ringbredden er 1.5 mm
- Diameteren er 5.5 mm
- Gratis fragt
Smuk damefingerring i 375 gult guld, prydet med funklende zirkonia-sten, der skaber et elegant og tidløst look. Den fine ring er perfekt til hverdagsbrug eller særlige lejligheder og tilføjer et diskret strejf af luksus til enhver stil.
| Ordrenummer | 600377 |
| Diameter | 5.5 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1.3 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 1.5 mm |
| Sten | Zirconia 7 Sten |
| Type af smykker | Ringe |
Share
