1
/
af
2
Rhomberg
Ringe 375/9K guld Zirconia
Ringe 375/9K guld Zirconia
Normalpris
2.640,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.640,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med funklende zirconia
- Ringbredden er 2 mm
- Gratis fragt
Smukt dames ring i 375 gulguld med en elegant zirkonia-sten, der skinner smukt. Den unikke, buede form giver ringen et moderne og feminint udtryk, perfekt til både hverdag og fest. En tidløs og sofistikeret tilføjelse til din smykkesamling.
| Ordrenummer | 588823 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1.2 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | matteret/poleret |
| Ring bredde | 2 mm |
| Sten | Zirconia |
| Type af smykker | Ringe |
Share
