1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 375/9K guld Zirconia 4 Sten Ferskvands kulturperle, 3 mm
Ringe 375/9K guld Zirconia 4 Sten Ferskvands kulturperle, 3 mm
Normalpris
1.432,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
1.432,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med glitrende Ferskvands kulturperle
- Med 4 funklende zirkoner
- Perlens diameter er 3 mm
- Ringbredden er 1 mm
- Gratis fragt
Elegant damefinger-ring i 375 gult guld med funklende zirkonia og en smuk ferskvandsperle. Den fine kombination af glansfulde sten gør denne ring til et tidløst smykke, der passer perfekt til både hverdag og fest. En subtil og feminin tilføjelse til din smykkesamling.
| Ordrenummer | 607128 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1.1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Perler | Ferskvands kulturperle, 3 mm |
| Ring bredde | 1 mm |
| Sten | Zirconia 4 Sten |
| Type af smykker | Ringe |
Share
