1
/
af
2
Rhomberg
Ringe 375/9K guld Zirconia 13 Sten tofarvet
Ringe 375/9K guld Zirconia 13 Sten tofarvet
Normalpris
3.760,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
3.760,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med 13 funklende zirkoner
- Ringbredden er 6 mm
- Gratis fragt
Smuk dames ring i 375 guldbelagt guld med glitrende zirkonia. Ringen kombinerer et klassisk design med moderne elegance og passer perfekt til enhver lejlighed. En tidløs og feminin tilføjelse til din smykkesamling, der tilføjer et strejf af luksus.
| Ordrenummer | 600371 |
| Belægning | tofarvet |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 6 mm |
| Sten | Zirconia 13 Sten |
| Type af smykker | Ringe |
Share
