1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 375/9K guld Røgkvarts [oval], 9.5 mm
Ringe 375/9K guld Røgkvarts [oval], 9.5 mm
Normalpris
2.312,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.312,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 2 mm
- Gratis fragt
Elegang dame ring i 375 guldbelagt guld med en smuk, oval røgkvarts. Perfekt til både hverdag og fest, kombinerer denne ring tidløs stil med et strejf af mystik fra den unikke sten. En fantastisk gave eller tilføjelse til din egen smykkesamling.
| Ordrenummer | 613436 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1.1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 2 mm |
| Sten | Røgkvarts [oval], 9.5 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
