1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 375/9K guld Hjerte Ø5 mm
Ringe 375/9K guld Hjerte Ø5 mm
Normalpris
912,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
912,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 1 mm
- Diameteren er 5 mm
- Gratis fragt
Smuk og enkel pigering i 375 guldbelagt guld med et delikat hjerteformet design. Perfekt som en sød gave eller til at forkæle din lille pige med et tidløst smykke, der symboliserer kærlighed og varme. En fin detalje til enhver lejlighed.
| Ordrenummer | 600249 |
| Diameter | 5 mm |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 0.7 mm |
| Målgruppe | Pige |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 1 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
