1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 375/9K guld Diamant 0.01 ct, 2 Sten , w-si Ferskvands kulturperle hvid, 2 Perler, 8 mm
Ringe 375/9K guld Diamant 0.01 ct, 2 Sten , w-si Ferskvands kulturperle hvid, 2 Perler, 8 mm
Normalpris
2.640,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.640,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med glitrende Ferskvands kulturperle
- Med 2 funklende diamanter i w-si kvalitet
- Perlens diameter er 8 mm
- Ringbredden er 2 mm
- Gratis fragt
Smuk damefingeringsring i 375 gulddouble med en elegant ferskvandsperle og funklende diamanter. Ringen kombinerer klassisk design med tidløs skønhed, perfekt til både hverdag og særlige lejligheder. En sofistikeret gave til hende, der elsker unikt og stilfuldt smykke.
| Ordrenummer | 348667 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 0.9 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Perler | Ferskvands kulturperle hvid, 2 Perler, 8 mm |
| Ring bredde | 2 mm |
| Sten | Diamant 0.01 ct, 2 Sten , w-si |
| Type af smykker | Ringe |
Share
