1
/
af
3
Rhomberg
Ringe 375/9K guld
Ringe 375/9K guld
Normalpris
4.720,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
4.720,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 6 mm
- Gratis fragt
Elegant dames ring i 375 gulddouble med et unikt, flettet design. Denne smukke fingerring kombinerer moderne stil med klassisk elegance og passer perfekt til både hverdag og fest. En tidløs tilføjelse til din smykkesamling.
| Ordrenummer | 606058 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 1.2 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 6 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
