1
/
af
2
Rhomberg
Ringe 375/9K guld
Ringe 375/9K guld
Normalpris
2.560,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.560,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 7 mm
- Gratis fragt
Elegant damefingerring i 375 guldbelagt, der kombinerer mat og blank finish. Den tidløse design giver et stilfuldt udtryk, perfekt til både hverdag og fest. En smuk og alsidig accessory, der tilføjer et varmt glimt af ægte guld til dit look.
| Ordrenummer | 606051 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 375/9K guld |
| Materiale tykkelse | 0.9 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | ismat/poleret |
| Ring bredde | 7 mm |
| Type af smykker | Ringe |
Share
