1
/
af
1
Rhomberg
Piercing Rustfrit stål IP belagt Ø8 mm
Piercing Rustfrit stål IP belagt Ø8 mm
Normalpris
192,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
192,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Særligt nem at pleje og hudvenlig
- Diameteren er 8 mm
Elegant og tidløst Damen piercing lavet af rustfrit stål. Den sorte, flade overflade giver et stilrent og minimalistisk udtryk, perfekt til hverdag og fest. Hypoallergenisk materiale sikrer komfort og lang holdbarhed. Et alsidigt smykke til kvinder, der ønsker et diskret look.
| Ordrenummer | 572224 |
| Belægning | IP belagt |
| Diameter | 8 mm |
| Diameter stang | 1.2 mm |
| Enhed | Stk |
| Farve | sort |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Målgruppe | Damer |
| Stang længde | 7 mm |
| Type af smykker | Piercing |
Share
