1
/
af
4
Rhomberg
Partnerringe 750/18K guld
Partnerringe 750/18K guld
Normalpris
13.520,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
13.520,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Bestseller
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Ringbredden er 4 mm
- Gratis fragt
Elegant herrepartnerring fremstillet i 750 gult guld. Denne klassiske og tidløse ring symboliserer kærlighed og engagement. Med sit glatte og polerede finish kombinerer den enkelthed og stil, perfekt som gave til din partner. En varig og smuk investering i jeres forhold.
| Ordrenummer | 612520 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 1.6 mm |
| Målgruppe | Mænd |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 4 mm |
| Type af smykker | Partnerringe |
Share
