1
/
af
5
TeNo
Partnerringe 585/14K roseguld, Kulstof
Partnerringe 585/14K roseguld, Kulstof
Normalpris
7.120,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
7.120,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Ringbredden er 6 mm
- Gratis fragt
Elegant partnering i moderne design med 585 roseguld og sort carbon. Kombinationen af varme roséguldstoner og stærkt carbon skaber et unikt og stilfuldt udtryk. Perfekt til par, der ønsker en tidløs og samtidig markant symbolik for deres bånd.
| Ordrenummer | 571410 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14K roseguld |
| Materiale tykkelse | 2.7 mm |
| Mærke | TeNo |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | matteret |
| Ring bredde | 6 mm |
| Type af smykker | Partnerringe |
Share
