1
/
af
1
Rhomberg
Ørestikker 375/9K guld Ø8 mm
Ørestikker 375/9K guld Ø8 mm
Normalpris
2.112,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.112,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Diameteren er 8 mm
- Gratis fragt
Smukke og elegante øreringe til kvinder i 375 gult guld. Disse klassiske ørestikker har en glat, rund overflade, der giver et tidløst og sofistikeret look. Perfekte til både hverdag og fest, et must-have til enhver smykkesamling.
| Ordrenummer | 569295 |
| Diameter | 8 mm |
| Enhed | Par |
| Højde | 4 mm |
| Materiale | 375/9K guld |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Ørestikker |
Share
