1
/
af
2
Rhomberg
Memory ring 750/18K hvidguld Diamant 0.08 ct, 13 Sten , w-si
Memory ring 750/18K hvidguld Diamant 0.08 ct, 13 Sten , w-si
Normalpris
3.120,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
3.120,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Med 13 funklende diamanter i w-si kvalitet
- Ringbredden er 2 mm
- Gratis fragt
Elegant Memory-ring til damer i 750 hvidguld med en række funklende diamanter. Denne tidløse ring kombinerer klassisk design med et moderne touch, perfekt til både hverdag og særlige lejligheder. En smuk gaveidé eller et flot supplement til din smykkesamling.
| Ordrenummer | 589824 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 1 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 2 mm |
| Sten | Diamant 0.08 ct, 13 Sten , w-si |
| Type af smykker | Memory ring |
Share
