1
/
af
1
Rhomberg
Indsæt ring 750/18K rødguld
Indsæt ring 750/18K rødguld
Normalpris
10.720,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
10.720,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Ringbredden er 3 mm
- Gratis fragt
Elegant damering i 750 rødguld med en klassisk, glat overflade. Perfekt som en stilfuld beisteckring, der kan kombineres med andre ringe eller bæres alene for et minimalistisk look. Tidøst design, der passer til enhver lejlighed og personlig stil.
| Ordrenummer | 570842 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 750/18K rødguld |
| Materiale tykkelse | 2.3 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 3 mm |
| Type af smykker | Indsæt ring |
Share
