1
/
af
9
Rhomberg
Indsæt ring 585/14 K rødguld
Indsæt ring 585/14 K rødguld
Normalpris
4.560,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
4.560,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Ringbredden er 1.5 mm
- Gratis fragt
Elegant dames ring lavet af 585 rotguld. Den fine perle-lignende struktur giver ringen et tidløst og feminint look, perfekt som et subtilt, men stilfuldt supplement til dit smykkesæt. Ideel til både hverdag og festlige lejligheder.
| Ordrenummer | 591876 |
| Enhed | Stk |
| Materiale | 585/14 K rødguld |
| Materiale tykkelse | 1.8 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | poleret |
| Ring bredde | 1.5 mm |
| Type af smykker | Indsæt ring |
Share
