1
/
af
2
Rhomberg
Indgraveret armbånd 750/18K guld 12-14 cm
Indgraveret armbånd 750/18K guld 12-14 cm
Normalpris
6.720,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
6.720,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Bæredygtigt fremstillet af certificeret guld ( Green Gold )
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Længden kan justeres op til 14 cm
- Gratis fragt
Sødt babygraveret armbånd i 750 gult guld, perfekt som en personlig gave til den lille. Armbåndet har en blank plade til indgravering af navn eller dato og justerbar kæde for optimal pasform. En varig skat, der kan værnes om i mange år.
| Ordrenummer | 561299 |
| Brede | 2 mm |
| Enhed | Stk |
| Fair Trade | Green Gold |
| Længde justerbar op til | 14 cm |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 0.9 mm |
| Målgruppe | Baby |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | diamantbelagt |
| Type af smykker | Indgraveret armbånd |
Share
