1
/
af
2
Rhomberg
Indgraveret armbånd 585/14K guld Zirconia Hjerte 12-14 cm
Indgraveret armbånd 585/14K guld Zirconia Hjerte 12-14 cm
Normalpris
6.160,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
6.160,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Med funklende zirconia
- Længden kan justeres op til 14 cm
- Gratis fragt
Smukt babyarmbånd i 585 gult guld med en elegant plade til gravering. Armbåndet er pyntet med et lille hjertevedhæng, der indeholder en funklende zirkonia. En perfekt gave til den nyfødte, der vil blive båret med kærlighed i mange år.
| Ordrenummer | 537824 |
| Brede | 6 mm |
| Enhed | Stk |
| Længde justerbar op til | 14 cm |
| Materiale | 585/14K guld |
| Målgruppe | Baby |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Sten | Zirconia |
| Type af smykker | Indgraveret armbånd |
Share
