1
/
af
3
Rhomberg
Indgraveret armbånd 585/14K guld Skytsengel 12-14 cm
Indgraveret armbånd 585/14K guld Skytsengel 12-14 cm
Normalpris
3.360,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
3.360,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Bestseller
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Kan graveres individuelt
- Længden kan justeres op til 14 cm
- Gratis fragt
Smukt babyarmbånd i 585 gult guld med plads til gravering. Armbåndet har en fin kæde og et lille vedhæng med en skytsengel, der symboliserer beskyttelse og kærlighed. En perfekt gave til nyfødte, som kan gives et personligt touch.
| Ordrenummer | 554690 |
| Brede | 5 mm |
| Enhed | Stk |
| Længde justerbar op til | 14 cm |
| Materiale | 585/14K guld |
| Målgruppe | Baby |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Overflade | matteret/poleret |
| Type af smykker | Indgraveret armbånd |
Share
