1
/
af
36
Rhomberg
Halskæde Sølv rhodineret
Halskæde Sølv rhodineret
Normalpris
312,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
312,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Italy
- Fint sølv med prægning 925
Elegant og tidløs sølvhalskæde, der passer til enhver lejlighed. Kæden har et klassisk design med fine led, der sikrer både holdbarhed og komfort. Perfekt som gave eller til at forkæle dig selv med et minimalistisk og stilfuldt smykke.
| Ordrenummer | 573093 |
| Belægning | rhodineret |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.0 mm |
| Længde justerbar op til | 40 cm |
| Materiale | Sølv |
| Materiale tykkelse | 0.9 mm |
| Oprindelse | Made in Italy |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
