1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde Sølv rhodineret
Halskæde Sølv rhodineret
Normalpris
352,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
352,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Bestseller
- Made in Italy
- Fint sølv med prægning 925
Elegant sølvkæde med klassisk design, perfekt til både hverdag og fest. Kæden har en glat og robust overflade, der sikrer langvarig holdbarhed og tidløs stil. En alsidig accessory, der let kan kombineres med andre smykker for et sofistikeret look.
| Ordrenummer | 526781 |
| Belægning | rhodineret |
| Brede | 1.4 mm |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.0 mm |
| Materiale | Sølv |
| Materiale tykkelse | 0.8 mm |
| Oprindelse | Made in Italy |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
