1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde Sølv
Halskæde Sølv
Normalpris
232,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
232,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Italy
- Fint sølv med prægning 925
Sød og enkel børnekæde i sterling sølv, perfekt til små prinsesser. Kæden er let og behagelig at have på hele dagen og passer til enhver anledning. Et fint smykke, som kan gives som gave eller til hverdagens pynt. Robust design, som holder længe.
| Ordrenummer | 574736 |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.0 mm |
| Længde justerbar op til | 38 cm |
| Materiale | Sølv |
| Materiale tykkelse | 0.9 mm |
| Målgruppe | Børn |
| Oprindelse | Made in Italy |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
