1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde 750/18K hvidguld
Halskæde 750/18K hvidguld
Normalpris
3.120,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
3.120,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Smuk børnehalskæde i 750 hvidguld, perfekt til den lille prinsesse. Kæden er let og behagelig at bære hele dagen, samtidig med at den er robust og holdbar. En elegant gaveidé, der symboliserer kærlighed og tidløs stil for børn.
| Ordrenummer | 569186 |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.5 mm |
| Materiale | 750/18K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 1.4 mm |
| Målgruppe | Børn |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
