1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde 750/18K hvidguld
Halskæde 750/18K hvidguld
Normalpris
4.240,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
4.240,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Fin og enkel børnehalskæde i 750 hvidguld, perfekt til den lille. Kæden er holdbar og stilren, skabt til daglig brug med et klassisk design, der aldrig går af mode. En skøn gave til enhver anledning, der vil glæde både børn og forældre.
| Ordrenummer | 569170 |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.3 mm |
| Materiale | 750/18K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 1.2 mm |
| Målgruppe | Børn |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
