1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde 750/18K hvidguld
Halskæde 750/18K hvidguld
Normalpris
4.640,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
4.640,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Fin og enkel børnekæde i 750 hvidguld. Denne kæde er perfekt til børn, takket være dens lette og behagelige design, som samtidig sikrer holdbarhed. En tidløs og elegant accessory, der kan bæres til enhver lejlighed.
| Ordrenummer | 566996 |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.3 mm |
| Materiale | 750/18K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 0.8 mm |
| Målgruppe | Børn |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
