1
/
af
3
Rhomberg
Halskæde 750/18K guld
Halskæde 750/18K guld
Normalpris
3.760,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
3.760,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Elegant og tidløs damesmykke i 750 guldbelagt guld. Denne halskæde udstråler luksus og stil med sit fine design, perfekt til både hverdag og festlige lejligheder. Et smukt klassisk valg, der fremhæver enhver kvindes elegance.
| Ordrenummer | 609852 |
| Brede | 1 mm |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.0 mm |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 0.6 mm |
| Målgruppe | Damer |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
