1
/
af
19
Rhomberg
Halskæde 750/18K guld
Halskæde 750/18K guld
Normalpris
5.520,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
5.520,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Germany
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Fin og tidløs børnekæde i 750 guldbelagt guld, perfekt til de mindste. Kæden er let og behagelig at have på, samtidig med at den udstråler elegance og kvalitet. Et ideelt smykke til både hverdag og festlige lejligheder, som vil glæde ethvert barn.
| Ordrenummer | 528087 |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.5 mm |
| Materiale | 750/18K guld |
| Materiale tykkelse | 0.8 mm |
| Målgruppe | Børn |
| Oprindelse | Made in Germany |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
