1
/
af
4
Rhomberg
Halskæde 375/9K hvidguld
Halskæde 375/9K hvidguld
Normalpris
2.640,00 DKK
Normalpris
Udsalgspris
2.640,00 DKK
Stykpris
/
pr.
Inklusive skatter.
Forsendelse vil blive opkrævet ved kassen.
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
- Made in Italy
- Lavet af genbrugt guld
- Gratis fragt
Sød børnekæde i 375 hvidguld, perfekt til daglig brug. Den fine og lette kæde passer til børn og giver et elegant, men enkelt look. Lavet af høj kvalitet og skabt til at være komfortabel og slidstærk, så den kan bæres hele dagen. En skøn gaveidé til de små.
| Ordrenummer | 577305 |
| Enhed | Stk |
| Kædeøse | 3.5 mm |
| Længde justerbar op til | 38 cm |
| Materiale | 375/9K hvidguld |
| Materiale tykkelse | 1.3 mm |
| Målgruppe | Børn |
| Oprindelse | Made in Italy |
| Type af smykker | Halskæde |
Share
